fbpx

Aletli Pilates Yapan Ünlülerimiz

Son dönemlerin en popüler sporu haline gelen aletli (reformer) pilates birçok insan gibi ünlülerinde tercih ettiği bir pilates türüdür. Aletli pilatesi tercih eden insanlar genellikle hızlı ve etkileyici sonuçlar alabilir ve aldıkları sonuçtan mutlu olurlar. Şimdi aletli pilatesi tercih eden ünlülerimize göz atalım.

1. Özge Özpirinçci

1. Özge Özpirinçci

Özge özpirinçci hayvanseverliği ve spor tutkusu üzerine adından sıkça söz ettiren oyunculuğuyla da son dönemlerde dikkat çeken yetenekli bir ünlümüzdür. Aletli (reformer) pilatesin popülerliğine ve gücüne inanıp başlayanlar arasında Özge Özpirinçci’de bulunmaktadır.

2. Gülben Ergen

2. Gülben Ergen

Şarkıları ve sesiyle ön planda olan ünlümüz Gülben Ergen’ de aletli pilatesi deneyen ve yapan ünlülerin arasında bulunmaktadır.

3. Bade İşçil

3. Bade İşçil

Son zamanlarda oynadığı son diziyle adından sıkça söz ettiren ve izleyiciler tarafından büyük beğeni kazanan Bade İşcil aletli pilatesi hayatının içine sokmuş ve zaten güzel olan fiziğini korumak için çalışmalar yapmaktadır.

4. Merve Boluğur

4. Merve Boluğur

Televizyonda sık sık görmesekte reklamların aranılan yüzü olan Merve Boluğur fiziğini ve dinç vücudunu aletli pilatesin de yardımıyla korumaktadır.

5. Sinem Kobal

5. Sinem Kobal

Güzelliğiyle göz kamaştıran Sinem Kobal fiziğini ve formunu aletli pilatesin katkılarıyla korumakta ve güzelleştirmektedir.

6. Ece Erken

6. Ece Erken

Sunuculuğuyla başarılarını kanıtlayan Ece Erken aletli pilates kervanına katılan ünlülerimiz arasında

7. Özge Ulusoy

7. Özge Ulusoy

Uzun boyu ve fiziğiyle hem podyumlarda dikkat çekiyor hem de sunuculuğuyla adından söz ettiriyor. Beslenmesine son derece dikkat eden Özge Ulusoy aletli pilatesi tercih eden ünlülerimiz arasındadır.

8. Büşra Develi

8. Büşra Develi

Yıldızı parlayan genç bir oyuncu olarak dikkat çeken Büşra Develi uzun boyluluğunun verdiği avantajla zaten fit olan vücudunun formunu aletli pilatesle koruyan ünlülerimizin arasına dahil olmuştur.

9. Demet Özdemir

9. Demet Özdemir

Televizyonda yayınlanan Erkenci Kuş dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Demet Özdemir’in spor olarak tercih ettiği alan aletli pilatestir. Genellikle sadece aletli pilates değil birçok spor dalını da hayatının içinde barındırmaktadır. Dans yeteneğini de zaman zaman sosyal medya aracılığıyla sevdikleriyle paylaşmaktadır.

10. Sedef Avcı

10. Sedef Avcı

Güzel ve naif bir oyuncu olan Sedef Avcı sporunu tek bir şeçenek üzerinden değil de birçok seçeneği değerlendirerek yapmaktadır. Bu seçenekler arasında aletli pilateste vardır. Başarılı oyuncu fiziğini korumak için sporunu aksatmamaya özen göstermektedir.