fbpx

S.S.S.

Genç, yaşlı herkes pilatese ihtiyaç duyabilir

Pilates vücuttaki yaralanmaları önlerken dengenizi, hareketliliğinizi arttırabilirsiniz.Kasların daha güçlü olması kas yoğunluğunun artmasıyla vücudun daha fit görünmesi anlamına gelmektedir.

Pilates şaşırtıcı çünkü hem fiziksel hem de zihinsel stresi rahatlatmaya yardımcı oluyor.Hepimizin vücudunda fiziksel stres var hatta sadece uzun günlerde trafikte otururken veya gün boyu ayağımızın üstünde olsanız bile.

Reformer, üzerinde çalışacağımız ana aparat olup, vücut ağırlığınızla çalıştığınız yaylı ve kayışlı bir mekanizmadır.Eğitmeniniz yeni hareketlere alışmanıza yardımcı olacak ve daha önce hiç hissetmediğiniz kasları hissetmeye hazırlayacak.Exo chair,bosu spring board ve trx kullanılan ek ekipman parçalarıdır.

Kaydırmaz çorap ve yanınızda su şişesi getirmeyi unutmayın.En önemlisi ilk dersinize “Farkındalık” getirin.Vücudun nasıl hissediyor,ağrın var mı? Pilates dersinden nasıl çıkmayı umuyorsunuz?

Pilates egzersizleri esnasında kendinizi sarsabileceğinizi görebilirsiniz.Bu sarsıntılar kaslarınızı ve eklemlerinizi güçlendirmeye yardımcı olur.

Kesinlikle! Chill Pilates topluluğu gerçekten eğlenceli ve bütünleştirici.Arkadaşınızla derslerimize katılımı sağlayın ya da yeni bir arkadaşla tanışın.

Haftaiçi sabah 08 00 Akşam 22 00 , haftasonu sabah 09 00 akşam 18 00

Var.Ayrıca ücretsiz ön görüşme de talep edebilirsiniz. (Temel ölçüm, kas oranı, yağ oranı, metabolizma yaşı )

Pilates direk olarak zayıflamaya yönelik bir egzersiz değildir.Ancak detaylı olarak metabolizmayı hızlandırmaya ve sıkılaşmaya yönelik katkılarından dolayı zayıflamaya destekte bulunur

Yaşla ve duruşa bağlı zaman içerisinde omurga eğriliği meydana geliyor Pilates yapan kişi kasları çalıştırarak güçlendirmeyle beraber duruş bozukluğunu düzelttiğinde duruş dikleşiyor ve boyu önceki durumuna nazaran daha uzun görünmeye başlıyor.

Bel ve boyun fıtıkları omurga kireçlenmeleri osteoporoz ,fibromiyalji skolyoz multiple skleroz ve parkinson, omurga ağrıları diz kalça kıkırdak sorunları ve kireçlenmeleri gibi medikal rahatsızlıklarda oldukça etkili bir yöntemdir

ÜCRETSİZ DENEME DERSİ İÇİN
RANDEVU ALIN