fbpx

CHILL KAMP

CHILL KAMP’TA

NELER YAPIYORUZ?

Pilates ve yoga rahatlatıcı olduğu kadar insana huzur veren hareketler içerir. Özellikle düzenli yapıldığında vücutta pek çok noktayı gevşetir, bize stresle mücadele etmeyi öğretir. Dik bir duruş, doğru bir omurga, güçlü akciğerlere sahip olmamızı sağlar. Huzur veren en temel şey ise doğadır, doğayla iç içe olmak her şehir insanının hayalidir ve bundan dolayı yoğun hayat tempomuzdan kaçarak sıklıkla doğaya doğru yol alırız. Kimimiz çadırımızı alır gideriz, kimimiz oradaki konaklama imkanlarından faydalanırız.

Doğa bizi kucaklıyor dedik ve Chill Pilates ailesi olarak kamp etkinlikleri düzenlemeye başladık. Pilates sağlıklı yaşamın bir parçasıdır, temiz bir hava almak, sağlıklı beslenmek, kendimize zaman ayırmak, zihnimizi boşaltmak… Bunların hepsini rahatlıkla uygulayabileceğimiz, bir yandan da yeni dostluklar edinebileceğimiz yatılı kamp etkinliklerimizin ilkini 18 – 19 Mayıs 2019’da Ağva’da gerçekleştirdik. Pilates & Yoga & Trekking & ATV kapsamlı programımız boyunca çok keyifli zamanlar geçirdik, dans ettik, müzik dinledik ve 1 gece bungalovlarda konakladık.

Kampların ikincisini 13 – 14 Temmuz 2019 tarihlerinde Şile’de Pilates & Yoga & Dans & Hiking & ATV & Survivor konsepti ile tamamladık. Bol bol yüzdük, dans ettik, şarkı söyledik, yoga yaptık, pilatesle esnedik ve 1 gece bungalovlarda konakladık. 

2019 yılının son kamp etkinliği ise Kaz Dağları’nda 4 – 6 Ekim tarihleri arasında organize ettik ve bu sefer tema Pilates & Yoga & Dans Workshop & Hiking üzerindeydi. Bungalov veya çadır olacak şekilde iki farklı konaklama seçeneği ile 2 gece Kaz Dağları’nda yeşil ve mavi tonlarının tadını çıkardık. Bu sefer gezi de ekledik ve oralara kadar gitmişken Kazdağı Milli Parkı, Pınarbaşı Sütüven, Hasanboğuldu Şelalesi, Darıdere Tabiat Parkı, Antandros Antik Kenti, Zeus Altarı, Cunda Adası gibi cennet vatanımızın doğal güzelliklerini beraberce keşfettik.

Bundan sonra rotamız nereyi gösterir, ne zaman gideriz bilemiyoruz. Ama seni de aramızda görmek istiyoruz! Doğayla haşır neşir olmak, yeşili koklamak, mavide yüzmek, kamp ateşinde saatlerce sohbet ederek ısınmak isteyen herkesi Chill Pilates ailesine bekliyoruz!

SIRADAKİ

ETKİNLİĞİMİZ

Chill Kamp Uludağ
WhatsApp Image 2020-01-04 at 15.00.30-min
WhatsApp Image 2020-01-04 at 15.00.52-min
WhatsApp Image 2020-01-04 at 15.02.55-min
site 3-min
site 2-min
site1-min
KAMP ETKİNLİKLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN
MESAJ BIRAKABİLİRSİNİZ