fbpx

BİZ KİMİZ?

Serhan Güvener
kurucu eğitim direktörü

İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunuyum (2002-2006). Türkiye Basketbol Federasyonu 4. Kademe Basketbol Antrenörü ve Türkiye Cimnastik Federasyonu 2. Kademe Pilates Eğitmeniyim.

Pilates ile 2007 yılında tanıştım, Anatomi Fizyoloji ve Kinesyoloji bilimine olan hakimiyetim kısa sürede meyvelerini verdi ve derslerime katılan insanların fiziksel, ruhsal ve mental değişimleri oldukça hızlı ve efektif oldu. Katılımcıların kısa sürede kazandığı fiziksel değişimler bir yana ruhsal ve zihinsel değişimlerinden bahsetmeleri pilatesin ne derece önemli bir egzersiz biçimi olduğunu bir kez daha anlamamı sağladı.

2009 yılında Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’ de Medikal Egzersiz Uzmanlığı, 2010 Yılında kapsamlı Hamile Pilates eğitimi alarak pilates egzersiz sisteminin kronik rahatsızlıklar, farklı kişiler ve farklı vücutlar üzerindeki etkisini kendi çalışma sistemimle harmanlayarak oldukça ileriye taşıdım ve 2014 yılında A Plus Pilates Studio ve Akademiyi kurmaya karar verdim.

2018 yılında marka değişikliğiyle berabere Chill Pilates Akademi ile “Gerçek Pilates Deneyimi”ni öğrenmeye açık eğitmen adayları ile paylaşarak profesyonel ve alanında uzman eğitmenler yetiştirmeye devam ediyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm Chill Pilates Akademi öğrencilerine ve Chill Pilates Stüdyo eğitmenlerine teşekkür ediyor, sizleri de sağlıklı bir yaşama adım atmanız için Chill Pilates Stüdyo çatısı altında toplanmaya davet ediyorum.

0
Pilates Dersi Verildi
0
Ücretsiz Deneme Dersi Yapıldı
0
Pilates Eğitmeni Yetiştirildi
0
Pilates Eğitim Programı Yapıldı
chıll tanıtım
farkımız nedir?
TECRÜBE
10 yılı aşkın gerçek bir pilates deneyimi.
GÜVENİLİRLİK
Uzmanlık sertifikalı eğitmen kadrosu.

Farkındalık
Kendimizin ve sizin ne istediğinizin farkındayız.

7/24 Ulaşılabilirlik
Dilediğiniz her an telefon online sohbet whatsapp ve mail yoluyla kolaylıkla iletişim
Güleryüzlülük
Arkadaş canlısı, pozitif bireylerden oluşan kocaman bir aileyiz.
Fiyat Politikası
Bütçenize uygun yüksek kalite, optimum fiyatlandırma.
üyelerimiz
bİZİM İÇİN NE DEDİ?
GİZEM KAYA
Chill Pilates Üyesi

Boyun fıtığı rahatsızlığım sonrası gördüğüm fizik tedaviden sonra, doktorum beni reformer pilatese yönlendirdi. Ben de Chill Pilates i tercih ettim ve ilk derslerden itibaren ağrılarımda ciddi azalma oldu. Bunun yanında, vücudumun sıkılaştığını da fark ediyorum.

BURÇAK ŞAHİN
Chill Pilates Üyesi

Reformer’dan sonra boyun ve bel ağrılarım ciddi oranda azaldı. Reformer ile aslında kendi vücudunuza masaj yapıyorsunuz. Hocalarımdan, studio’mdan ve derslerin bana kattıklarından çok memnunum, demo dersinde bile hak vereceksiniz, şiddetle tavsiye ediyorum <3

MELİKE YÜCEL
Chill Pilates Üyesi

Çok şanslıyım çünkü Chill Pilates ailesiyle çalışıyorum. 40. Dersim bitmek üzere. Kısa zamanda çok yol katettik. Hedefe ulaşmak için mucizeye değil Chill Pilates’e ihtiyacınız var .
Stüdyo ikinci evim oldu siz nereye ben oraya , teşekkürler Chill Pilates.